Порядний Ґазда запрошує туристичні групи в Закарпаття

Порядний Ґазда запрошує туристичні групи в Закарпаття


Якщо ви організатор мандрівок, вас цікавить відпочинок в Мукачево і ви шукаєте туристичний маршрут - маємо для вас дуже цікаву пропозицію. Привозьте гостей до нас і отримуйте за це бонуси!

 
 

Чому треба обрати нас для організації? Є кілька вагомих причин:


 

Розташування

Наша величезна перевага – місце, енергетика та колорит. Наш заклад знаходиться біля підніжжя найвідомішої пам'ятки закарпатської архітектури – біля замку «Паланок». Погодьтеся: сніданок, обід чи вечеря з виглядом на цю стародавню споруду точно будуть особливими.


 

Досвід

Ми на ринку більше п'яти років, і показали унікальність гастрономічного Закарпаття майже 9000 туристів із різних куточків світу. У нас гостилися дипломати, політики, військові, митці та члени королівських родин з Ізраїлю, Австрії, Італії, США, Великобританії, Німеччини, Норвегії, Угорщини, Молдови, Білорусі (цей список можна продовжувати ще довго).


 

Допомога професіоналів

У нас доступна опція адміністратора-провідника, що проведе міні-екскурсію територією, де знаходиться пивоварня, сироварня, пекарня та виробництво м'ясних продуктів. Також у нас є цікава локація – тунель. За попередньою домовленістю супровідні послуги можуть надаватись українською, російською, угорською або італійською мовами. Вас зустрінуть та проведуть, не залишаючи без уваги.


 

Їжа Закарпаття

Наші гості можуть насолодитись найліпшими смаколиками локальної кухні, перебуваючи у цікавому, автентичному інтер'єрі. Тільки первірені рецепти, екологічні складники, продукти власного виробництва (м'ясні делікатеси, сири, хліб та пиво). Велика перевага – лояльний підхід до меню. Якщо у когось є особливі потреби у харчуванні ми йдемо на компроміси (за умови завчасного узгодження). Ми щиро піклуємося про кожного гостя! А ще у «Порядному Ґазді» є опція безконтактного меню шляхом сканування QR-коду.


 

Гнучкі спецпропозиції

 

Обирайте, як саме гості будуть частуватись:

– Цікава дегустація крафтових продуктів у тунелі.
– Порційні комплексні обіди чи пропозиції (вартість - 100, 125 або 150 грн.).
– Шведська лінія «Їж, пий скільки влізе» (вартість - 100, 120 або 140 грн.).
– Закарпатьскі сніданки в форматі шведської лінії за 150 грн. та порційні пропозиції (за 95, 110 або 120 грн.).
– Для гостей, що не можуть визначитися із закарпатськими стравами, які хочуть скуштувати, є пропозиція «Дегустаційний набір страв» із хітами нашої кухні. Апетитний боґрач, набір помазанок, смачні м'ясні делікатеси (гурка та пікниця) та печена картопелька, не залишать байдужими нікого.
– І, звичайно, ми допоможемо підібрати страви по меню та на будь-який смак.
– Для найменших відвідувачів маємо дитяче меню.

 

Ціна

Ми надаємо пропозиції різного плану, підлаштовуємось під бюджет туриста. Для організаторів турів маємо приємні бонуси - у нас налагодженна система виплати комісій, а також безкоштовно годуємо водія та екскурсовода. До речі, працюємо із різними видами оплат, тому розрахуємо найзручнішим для вас способом.


 

Сувеніри

У Порядного Ґазди можна придбати і сувенірні вироби, продукти власного виробництва, як для себе, так і в подарунок. Кожен гість може повезти додому смачний презент із Закарпаття.


 

Зручність

У Порядного Ґазди є місце для паркування автобусів. Одночасно у нас може комфортно розташуватись 5 автобусів.


 

Час

Ми подбаємо про те, щоб якісно та вчасно обслужити наших гостей. Маємо можливість та досвід обслуговування великих груп з 500 осіб за 3 години. Якщо завчасно про все домовитись, можемо почастувати і за 30 хвилин.


Разом з Порядним Ґаздою екскурсія в Закарпаття для ваших гостей буде незабутньою!

terasa-poryadniy-gazda
Вхід до ресторану «Порядний Ґазда»
 

Тож сміливо звертайтеся за телефоном +38(050)016-92-45 чи на електронну адресу tourism@poryadniygazda.com


 
 

Читати — Дегустація крафтових закарпатських продуктів у легендарному тунелі «Порядного Ґазди»

Заповніть форму

і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Iм'я
Телефон
e-Mail

Вся отримана інформація повністю конфіденційна і не розголошується третім особам