Святкуйте День народження у Ґазди!

Найкраща ідея для вашого свята

Неважливо, скільки Вам виповнюється, 16, 30, 60 чи 90, День народження – особливе свято, яке точно варто святкувати. Якщо ви шукаєте ресторан для відзначення цієї події у Мукачеві з автентичною атмосферою, особливим розташуванням у підніжжя замку Паланок, високою якістю страв та відмінним персоналом, Порядний Ґазда – ідеальне рішення.

Трохи пізніше, ми розповімо про те, як заощадити 500 гривень та який подарунок підготували. Але спершу про те –

ЧОМУ ВАРТО СВЯТКУВАТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ПОРЯДНОГО ҐАЗДИ?


 

Бо смачно, як вдома.

 

Бо гарантуємо якість усього, що покладемо на святковий стіл, адже більшість виготовляємо самі (сири, м'ясо з власних ферм, хліб з пекарні, закрутки, соки, пиво і багато іншого)

  

Бо допоможемо організувати вигідне свято. Розрахуємо саме ту кількість їжі та напоїв, яку потрібно на вашу кількість гостей.

 

Бо можна зробити, як і чудове свято на маленьку компанію, так і грандіозний банкет, щоб зібрати усіх родичів, друзів та сусідів.

 

Бо у нас є багато порядних друзів фотографів, ведучих, діджеїв, людей, що займаються освітленням і іншими моментами для святкувань. Тож ми зможемо і порадити, і про ціни файні домовитись.

Вислухаємо, порадимо, організуємо, якщо треба задекоруємо і зробимо усе ПОРЯДНО!

А ТЕПЕР ПРО ПОДАРУНКИ ТА БОНУСИ!

Ми даруємо на святкування банкету картку іменинника на 500 гривень!

 

Картку іменинника можна використати на святкування дня народження за умови попереднього замовлення та якщо сума не менше 5000 гривень. Перед оформленням замовлення обов’язково надайте інформацію для її створення.

 

А також Порядний Ґазда дарує імениннику у подарунок наш фірмовий і дуже добрий Бабусин сирник.

Для бронювання дати святкування та консультації з адміністраторами ресторану варто лише зв’язатися з нами по телефону+38(050)868-07-64 або залишити заявку на сайті нижче. Ми зателефонуємо вам найближчим часом, зорієнтуємо та проконсультуємо по всіх питаннях, які вас цікавлять.

 

СВЯТКУЙТЕ ПОРЯДНО - ПОЙТЕ ДО ПОРЯДНОГО ҐАЗДИ!

Найчастiшi
питання до
Порядного
Ґазди

Який бюджет формується на одну людину?

Ціна формується індивідуально, залежно від ваших потреб та побажань, кількості гостей.

Які є локації для святкування?

Ви можете обрати зручне та комфортне місце святкування в залежності від кількості гостей, побажань та забаганок. Наші локації: альтанки, основна зала або окрема банкетна зала ресторану «Амур».

А що з алкоголем?

Ми розробили спеціальну пропозицію для вашого комфорту. Ви можете вигідно придбати алкоголь та безалкогольні напої за собівартістю. Це значно зекономить ваш час та сили. Але якщо ви маєте пляшку улюбленого алкогольного напою, яку б дуже хотіли випити разом з вашою компанією, в нашому ресторані є послуга cork fee, вартість якої 50 гривень за пляшку.

Чи є у нас паркінг?

Звісно. Ми подбали про зручний та місткий паркінг вашого авто.

Як догодити всім гостям в меню?

У нас великий вибір страв на будь-який смак (біля 100 спеціальних пропозицій на банкет). У меню дуже цікаві страви, якими Ви точно здивуєте гостя. Також Порядний Ґазда має страви для вегетаріанців та веганів.

Як замовити святкування?

Для бронювання дати святкування та консультації з адміністраторами ресторану варто лише зв’язатися з нами по телефону або залишити заявку на сайті нижче. Наша команда зателефонує Вам найближчим часом, зорієнтує та проконсультує по всім питанням, які Вас цікавлять. Будь ласка, при замовленні одразу скажіть про те, що бажаєте отримати картку іменинника, адже на її оформлення потрібен деякий час.

Заповніть форму

для бронювання дати святкування дня народження

Ім'я та прізвище
Телефон
Дата народження
Кількість гостей
Оберіть локацію для святкування: