Святкуйте День народження у Ґазди!

Найкраща ідея для вашого свята

Frequently asked
questions for
Poryadniy
Gazda

Який бюджет формується на одну людину?

Ціна формується індивідуально, залежно від ваших потреб та побажань, кількості гостей.

Які є локації для святкування?

Ви можете обрати зручне та комфортне місце святкування в залежності від кількості гостей, побажань та забаганок. Наші локації: альтанки, основна зала або окрема банкетна зала ресторану «Амур».

А що з алкоголем?

Ми розробили спеціальну пропозицію для вашого комфорту. Ви можете вигідно придбати алкоголь та безалкогольні напої за собівартістю. Це значно зекономить ваш час та сили. Але якщо ви маєте пляшку улюбленого алкогольного напою, яку б дуже хотіли випити разом з вашою компанією, в нашому ресторані є послуга cork fee, вартість якої 50 гривень за пляшку.

Чи є у нас паркінг?

Звісно. Ми подбали про зручний та місткий паркінг вашого авто.

Як догодити всім гостям в меню?

У нас великий вибір страв на будь-який смак (біля 100 спеціальних пропозицій на банкет). У меню дуже цікаві страви, якими Ви точно здивуєте гостя. Також Порядний Ґазда має страви для вегетаріанців та веганів.

Як замовити святкування?

Для бронювання дати святкування та консультації з адміністраторами ресторану варто лише зв’язатися з нами по телефону або залишити заявку на сайті нижче. Наша команда зателефонує Вам найближчим часом, зорієнтує та проконсультує по всім питанням, які Вас цікавлять. Будь ласка, при замовленні одразу скажіть про те, що бажаєте отримати картку іменинника, адже на її оформлення потрібен деякий час.

Заповніть форму

If you want to book an event in our restaurant, please leave your contact details and our manager will contact you.

Full Name
Phone number
Date of birth
Amount of guests
Select the desired location: